REMNANT 2’BILE HANDLER DERSHANEı YANı SıRA SEMPATIK BIR SıRAT ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Dershaneı Yanı sıra Sempatik Bir Sırat Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Dershaneı Yanı sıra Sempatik Bir Sırat Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına çekmece atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında mandepsi severlerle buluşacak. Bunun midein hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler klasından geldi, indinde ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” temellığıyla paylaşılan fragmanımızda, duygusal bir müzik eşliğinde Buraya Tikla oyun süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir temsil deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi için münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında piyes severlerle buluşhamur hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir düzen olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli bile göreceğiz.

Report this page